Tıp Dergisi
27 Temmuz 2018

Hastane Tıp Dergimizin Tübitak Ulakbim Tıp Veri Tabanı'nda dizinlenmesiMEDICAL JOURNAL OF ANKARA TRAINING AND RESEARCH HOSPITAL

ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TIP DERGİSİ


İlk kez 1966’da yayın hayatına başlayan Dergimizin 2014 yılı başından itibaren Tübitak Ulakbim Tıp Veri Tabanı'nda dizinlenmesinin haklı gurur ve sevincini yaşamaktayız. Bu vesile ile Dergimize yayın hayatının başından beri katkıda bulunan tüm yönetici, başhekim, başeditör, editör, yardımcı editör, yayın kurulu, danışma kurulu ile birlikte tüm yazar ve hakemlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

          Dergimizin kalite ve uluslararası etkisini artırmak, daha çok okuyucuya ulaşan bir dergi çıkarmak ve dolayısıyla ulusal ve uluslararası veri tabanlarına girebilmek asıl hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek amacıyla Dergimiz 2016 yılından itibaren TÜBİTAK ULAKBİM tarafından yürütülmeye başlanan DergiPark Projesi sistemine (http://dergipark.ulakbim.gov.tr/aeahtd/) dahil edilmiştir.

            Hedeflerimize ulaşmak sizlerin Dergimize göndereceği kıymetli yayınları ile mümkün olabilecektir. Bu amaçla tıbbın her dalı ile ilgili olabilecek retrospektif, prospektif özgün çalışma, derleme, olgu sunumu, editöryal yorum/tartışma, editöre mektup, tıbbi kitap değerlendirmeleri gibi kıymetli yazılarınızı bekler; Dergimizin herkese hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

 

Doç. Dr. Bülent ALİOĞLU, Editör

Doç. Dr. M. Recep PEKCİCİ, Başeditör


ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TIP DERGİSİ
(OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ)